Wycieraczki Bosch

Wycieraczki firmy Bosch – Świdnica

Oferujemy wszystkie modele wycieraczek firmy Bosch. Produkty tej firmy cechują się najwyższą jakością i dbałością wykonania.

W ofercie znajdują się zarówno klasyczne wycieraczki szkieletowe, jak i najnowsze wycieraczki typu Aerotwin.

Wybierając wycieraczki firmy Bosch mają Państwo pewność, iż wytrzymają one kilka sezonów.

Wycieraczki Bosch Aerotwin

 

Są to wycieraczki wykonane w najnowszej technologii bezprzegubowej. W przeciwieństwie do konstrukcji szkieletowych, do zapewnienia sztywności i przylegania do szyby, w wycieraczkach typu Aerotwin zastosowano odpowiednią konstrukcję pióra. Dodatkowo zastosowano szynę stabilizującą Evodium dla lepszej stabilności wycieraczki.

Pióra wykonane są z dwóch rodzajów gumy, na której powierzchni zamontowano specjalną powłokę poślizgową, zapewniającą obniżone tarcie.

Inżynierowie firmy Bosch dostosowali wycieraczki Aerotwin również pod kątem aerodynamiki.
W rezultacie wycieraczki tego typu charakteryzują się znacznie cichszą pracą i doskonałym przyleganiem do powierzchni szyby.

Wycieraczki Bosch ECO

 

Klasyczne wycieraczki o konstrukcji szkieletowej. Opierają się one na metalowym stelażu z nitowanymi przegubami oraz zamontowanym na ich końcu gumowym piórem. Idealna pozycja dla osób ceniących jakość w niskiej cenie

Zalety wycieraczek ECO: bardzo dobry stosunek jakości do ceny, wysoka funkcjonalność i trwałość, dokładne wycieranie powierzchni szyby, adapter quick-clip zapewniający szybki montaż

Wycieraczki Bosch Twin

 

Są to wycieraczki szkieletowe opierające się na dwóch rodzajach gumy. Guma dwuskładnikowa to nowatorski wynalazek firmy Bosch, gwarantujący zarówno stabilną i cichą pracę jak i doskonałe oczyszczanie szyb bez pozostawiania smug i zarysowań.

Stelaż w wycieraczkach jest wykonany z wysokiej jakości metalu. Jego powierzchnia jest poddana podwójnemu lakierowaniu. Szyna stabilizująca została ukryta wewnątrz gumy wycieraczki, dzięki czemu jest ona odporna na działanie warunków atmosferycznych takich jak śnieg i lód, powodujących korozję szyny.

Guma w tego typu wycieraczkach jest skonstruowana z dwóch części. Miękka górna część zapewnia cichą pracę, natomiast dolna twarda część usuwa wszelkiego rodzaju smugi.

Podobnie jak w przypadku wycieraczek ECO, w wycieraczkach typu Twin zastosowano adapter Quick-Clip.