Wycieraczki Bosch

Wycieraczki firmy Bosch – Świdnica

 

Oferujemy wszystkie modele wycieraczek firmy Bosch. Produkty tej firmy cechują się najwyższą jakością i dbałością wykonania.

W ofercie znajdują się zarówno klasyczne wycieraczki szkieletowe, jak i najnowsze wycieraczki typu Aerotwin.

Wybierając wycieraczki firmy Bosch mają Państwo pewność, iż wytrzymają one kilka sezonów.

Przedstawiamy również kryteria, które kwalifikują wycieraczki do wymiany.

Wycieraczki Bosch Aerotwin

 

Są to wycieraczki wykonane w najnowszej technologii bezprzegubowej. W przeciwieństwie do konstrukcji szkieletowych, do zapewnienia sztywności i przylegania do szyby, w wycieraczkach typu Aerotwin zastosowano odpowiednią konstrukcję pióra. Dodatkowo zastosowano szynę stabilizującą Evodium dla lepszej stabilności wycieraczki.

Pióra wykonane są z dwóch rodzajów gumy, na której powierzchni zamontowano specjalną powłokę poślizgową, zapewniającą obniżone tarcie.

Inżynierowie firmy Bosch dostosowali wycieraczki Aerotwin również pod kątem aerodynamiki.
W rezultacie wycieraczki tego typu charakteryzują się znacznie cichszą pracą i doskonałym przyleganiem do powierzchni szyby.

Wycieraczki Bosch ECO

 

Klasyczne wycieraczki o konstrukcji szkieletowej. Opierają się one na metalowym stelażu z nitowanymi przegubami oraz zamontowanym na ich końcu gumowym piórem. Idealna pozycja dla osób ceniących jakość w niskiej cenie

Zalety wycieraczek ECO: bardzo dobry stosunek jakości do ceny, wysoka funkcjonalność i trwałość, dokładne wycieranie powierzchni szyby, adapter quick-clip zapewniający szybki montaż

Wycieraczki Bosch Twin

 

Są to wycieraczki szkieletowe opierające się na dwóch rodzajach gumy. Guma dwuskładnikowa to nowatorski wynalazek firmy Bosch, gwarantujący zarówno stabilną i cichą pracę jak i doskonałe oczyszczanie szyb bez pozostawiania smug i zarysowań.

Stelaż w wycieraczkach jest wykonany z wysokiej jakości metalu. Jego powierzchnia jest poddana podwójnemu lakierowaniu. Szyna stabilizująca została ukryta wewnątrz gumy wycieraczki, dzięki czemu jest ona odporna na działanie warunków atmosferycznych takich jak śnieg i lód, powodujących korozję szyny.

Guma w tego typu wycieraczkach jest skonstruowana z dwóch części. Miękka górna część zapewnia cichą pracę, natomiast dolna twarda część usuwa wszelkiego rodzaju smugi.

Podobnie jak w przypadku wycieraczek ECO, w wycieraczkach typu Twin zastosowano adapter Quick-Clip.