Przeglądy rejestracyjne Żarów

Stacja Kontroli Pojazdów Żarów

 

Już od kilkunastu lat specjalizujemy się w mechanice samochodowej. Posiadamy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie, co spowodowało utworzenie naszej nowej Stacji Kontroli Pojazdów. Stacja ta została wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt do diagnozowania pojazdów. Nasi diagności od wielu lat są związani z mechaniką samochodową co pozwala im na profesjonalne badanie każdego pojazdu. Nieustannie doszkalają się na kursach i szkoleniach. Dzięki uprzejmości Bosch wyposażyliśmy naszą stację w najnowsze urządzenia tej firmy.

Podczas badania klienci mają do dyspozycji komfortową poczekalnię oraz bezpośredni widok na przebieg badania. Klienci mają dostęp do świeżej wody i kawy.

Przeglądy rejestracyjne Żarów

Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów osobowych, ciągników rolniczych oraz motocykli z Żarowa do skorzystania z naszej usługi przeglądu rejestracyjnego w profesjonalnej firmie. Szeroko rozwinięte inwestycje pozwoliły nam na utworzenie w pełni funkcjonalnej linii diagnostycznej przystosowanej do Przeglądów Technicznych.

– Oferujemy badania pojazdów w naszej Stacji Kontroli pojazdów na terenie powiatu, oraz mieszkańców Żarowa. –

Przeglądy okresowe Żarów

Zalety korzystania z naszych usług:

  • najnowocześniejsza linia diagnostyczna dostosowana do badań pojazdów pod kątem przeglądów technicznych
  • komfortowa poczekalnia na czas badania. Dostęp do napojów.
  • nasi diagności posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie mechaniki i diagnostyki samochodowej
  • w razie wykrycia nieprawidłowości podczas badania, możliwość skorzystania z usług naszego serwisu Bosch

Adres naszej Stacji Kontroli Pojazdów:
Świdnica

ul. Westerplatte 55b

Telefon kontaktowy: 74 662 60 82

 

Zapraszamy wszystkich kierowców z miejscowości:Bożanów, Buków, Gołaszyce, Imbramowice, Kalno, Kruków, Łażany, Marcinowiczki, Mielęcin, Mikoszowa, Mrowiny, Pożarzysko, Przyłęgów, Pyszczyn, Siedlimowice, Wierzbna, Zastruże.