Przeglądy rejestracyjne Jaworzyna Śląska

Stacja Kontroli Pojazdów Jaworzyna Śląska

 

Nasza firma od kilkunastu lat specjalizuje się w mechanice samochodowej. Ze względu na nasze ogromne doświadczenie, postanowiliśmy stworzyć nowoczesną Stację Kontroli Pojazdów. Nasza stacja jest wyposażona w najwyższych standardów sprzęt do diagnostyki samochodowej. Nasi diagności to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Nieustannie poszerzają swoją wiedzę na wszelkiego rodzaju szkoleniach i kursach. Stacja wyposażona jest w przyrządy firmy Bosch.

Podczas badania klienci mają do dyspozycji komfortową poczekalnię oraz bezpośredni widok na przebieg badania. Klienci mają dostęp do świeżej wody i kawy.

Stacja Kontroli Pojazdów Jaworzyna Śląska

Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów osobowych, ciągników rolniczych oraz motocykli ze Świdnicy do skorzystania z naszej usługi przeglądu rejestracyjnego w profesjonalnej firmie. Rozwinięte inwestycje umożliwiły nam uruchomienie profesjonalistycznej linii technologicznej do wykonywania przeglądów technicznych.

– Oferujemy badania pojazdów w naszej Stacji Kontroli pojazdów na terenie powiatu, oraz dla kierowców z Jaworzyny Śląskiej. –

Przeglądy okresowe Jaworzyna Śląska

Zalety korzystania z naszych usług:

  • najnowocześniejsza linia diagnostyczna dostosowana do badań pojazdów pod kątem przeglądów technicznych
  • komfortowa poczekalnia na czas badania. Dostęp do napojów.
  • nasi diagności posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie mechaniki i diagnostyki samochodowej
  • w razie wykrycia nieprawidłowości podczas badania, możliwość skorzystania z usług naszego serwisu Bosch

Adres naszej Stacji Kontroli Pojazdów:
Świdnica

ul. Westerplatte 55b

Telefon kontaktowy: 74 662 60 82

 

Zapraszamy wszystkich kierowców z miejscowości:Bagieniec, Bolesławice, Czechy, Milikowice, Nowice, Nowy Jaworów, Pasieczna, Pastuchów, Piotrowice Świdnickie, Stary Jaworów, Tomkowa, Witków.