Przeglądy rejestracyjne Dobromierz

Stacja Kontroli Pojazdów Dobromierz

 

Jesteśmy związani z branżą motoryzacyjną już od kilkunastu lat. Wychodząc na przeciw klientom postanowiliśmy stworzyć profesjonalną Stację Kontroli Pojazdów. Stacja wyposażona jest w sprzęt niezbędny do przeprowadzenia badań technicznych pojazdów do 3.5 t d.m.c. Nasi diagności specjalizują się w mechanice samochodowej od wielu lat, dzięki czemu mają Państwo pewność, iż badanie zostało wykonane fachowo i sumiennie. Urządzenia do diagnostyki dostarczyła nam firma Bosch.

Posiadamy komfortową poczekalnie, którą udostępniamy klientom na czas badania ich pojazdu. Istnieje możliwość oglądania badania bezpośrednio z poczekalni. W poczekalni klienci mają do dyspozycji zimne i ciepłe napoje.

Stacja Kontroli Pojazdów Dobromierz

Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów osobowych, ciągników rolniczych oraz motocykli ze Strzegomia do skorzystania z naszej usługi przeglądu rejestracyjnego w profesjonalnej firmie.

– Oferujemy badania pojazdów w naszej Stacji Kontroli pojazdów na terenie powiatu, jak i również dla klientów z Dobromierza. –

Przeglądy rejestracyjne Dobromierz

Zalety korzystania z naszych usług:

  • najnowocześniejsza linia diagnostyczna dostosowana do badań pojazdów pod kątem przeglądów technicznych
  • komfortowa poczekalnia na czas badania. Dostęp do napojów.
  • nasi diagności posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie mechaniki i diagnostyki samochodowej
  • w razie wykrycia nieprawidłowości podczas badania, możliwość skorzystania z usług naszego serwisu Bosch

Adres naszej Stacji Kontroli Pojazdów:
Świdnica

ul. Westerplatte 55b

Telefon kontaktowy: 74 662 60 82

 

Zapraszamy wszystkich kierowców z miejscowości:Borów, Bronów, Czernica, Dobromierz, Dzierzków, Gniewków, Jaskulin, Jugowa, Kłaczyna, Pietrzyków, Roztoka, Szymanów.