O firmie

Bosch Car Service

ul. Westerplatte 55B, Świdnica

Już od kilkunastu lat działamy w branży motoryzacyjnej. Jak w przypadku większości firm, nasze początki wiążą się z małym warsztatem. Z czasem zapotrzebowanie na nasze usługi znacznie wzrosło, co spowodowało decyzję o utworzeniu profesjonalnego i nowoczesnego warsztatu przy ulicy Westerplatte 55b. Utworzyliśmy również inne oddziały naszej firmy w największych miastach Polski. Obecnie zatrudniamy kilkudziesięciu specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy zajmują się naprawą samochodów wszystkich marek oraz sprzedażą oryginalnych części zamiennych.

  1 miejsce w kategorii Warsztat Roku 2015 w Polsce

  4,4 średnia ocena Google

  99 procent pozytywnych komentarzy w Internecie

  25 lat na rynku samochodowym

  4 serwisy w Polsce

 20 wyróżnień w kategoriach na najlepsze serwisy

_MG_4404
7
_MG_4398
• Przejrzyste koszty
 
• Zachowanie gwarancji
• Pierwszorzędna jakość usługi
 
• Pełne zaufanie klienta
• Wysokiej jakości części
 
• Wszystkie marki

Nasz nowy serwis w Świdnicy w 2014 roku otrzymał autoryzację niemieckiej firmy BOSCH GROUP. Jest to wiądący producent techniki motorowej i przemysłowej, sprzętów użytkowych oraz wyposażenia budynków. Firma BOSCH powstała w 1886 roku w Stuttgarcie. Obecnie koncern zrzesza fabryki, sieć serwisów oraz sieć dystrybucji, ponad 300 spółek zależnych oraz 13 tysięcy zakładów serwisowych w ponad 140 krajach na świecie. Grupa Bosch dzieli się na trzy działy: Technikę Motoryzacyjną, Technikę Przemysłową oraz Dobra Użytkowe i Wyposażenie Budynków.

W naszym nowoczesnym serwisie BOSCH CAR SERVICE, mieszkańcy Świdnicy i okolic mogą korzystać z usług na najwyższym światowym poziomie w zakresie serwisowania zarówno starszych modeli samochodów, jak i również nowoczesnych pojazdów wyposażonych w zaawansowane systemy elektroniczne. Dzięki współpracy z firmą Bosch objęliśmy pozycję lidera w regionie w kwestiach dotyczących diagnozy usterek silnika, aktywnych i biernych systemów bezpieczeństwa, wszelkiego rodzaju modułów elektronicznych, oraz automatycznych skrzyń biegów i zawieszenia wszelkiego typu

O naszym nieustannym rozwoju i przyszłościowych planach firmy, świadczą szeroko zakrojone inwestycje strukturalne, regularne oraz techniczne szkolenia dla naszych pracowników. Wdrożyliśmy również standardy firmy Bosch i system zarządzania jakością ISO 9001.