Sprawdzenie samochodu przed zakupem

Oferujemy kompleksową usługę oględzin pojazdu przed jego zakupem. Nasz specjalista z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie motoryzacji sprawdzi dla Państwa wszystkie podzespoły w samochodzie, które mogą świadczyć o jego ewentualnej wypadkowej przeszłości. Sprawdzimy również podzespoły pod kątem ich stanu wystawiając końcową ocenę samochodu.

40 najważniejszych punktów w pojeździe

Jako jedna z nielicznych firm na rynku sprawdzamy aż 40 podzespołów w pojeździe, dzięki czemu mają Państwo pewność odnośnie rzeczywistego stanu pojazdu. Korzystamy ze specjalnie stworzonej listy sumiennie odnotowując każdą uwagę odnośnie poszczególnych podzespołów pojazdu.

Do sprawdzanych elementów należą między innymi: stan powłoki lakierniczej, stan nadwozia pojazdu, stan podwozia pojazdu, diagnostyka komputerowa wraz z oceną przebiegu pojazdu oraz wiele innych istotnych podzespołów.

Mierzenie powłoki lakierniczej pojazdu

Powłoka lakiernicza jest jednym z głównych elementów świadczących o ewentualnej wypadkowej przeszłości pojazdu. Oryginalna powłoka lakiernicza jest w większości przypadków znacznie cieńsza niż powłoka pokrywająca pojazd po naprawach lakierniczo-blacharskich.

Nasz specjalista korzystając ze specjalistycznego urządzenia do mierzenia grubości powłoki lakierniczej oraz włąsnego doświadczenia, zbada całą powierzchnię pojazdu i oceni faktyczny stan pojazdu.

Ocena stanu nadwozia pojazdu

Stan blacharski pojazdu jest bardzo ważnym czynnikiem. Przed zakupem należy zwrócić uwagę na wszelkie uszkodzenia nadwozia oraz na ogniska korozji występujące szczególnie na zewnętrznej części nadkola. W przyszłości naprawy związane z uszkodzeniem nadwozia mogą wygenerować spore koszty.

Nasz doradca oceni stan blachy nadwozia, ponadto sprawdzi miejsca takie jak wnętrze bagażnika. Widoczne naprawy blachy wewnątrz bagażnika może świadczyć o ewentualnej wypadkowej przeszłości pojazdu.

Sprawdzenie rzeczywistego przebiegu samochodu

Rzeczywisty przebieg samochodu jest jednym z najczęściej fałszowanych elementów w samochodzie. Przy zakupie należy zwrócić szczególną uwagę na potwierdzony dokumentami przebieg.

Nasz specjalista przy pomocy specjalistycznego oprogramowania stwierdzi, czy przebieg w samochodzie był modyfikowany. Również po stanie wnętrza samochodu można stwierdzić czy pojazd był eksploatowany dłużej niż podaje nam sprzedawca.

Diagnostyka komputerowa

We wszystkich obecnie eksploatowanych samochodach znajdziemy komputer. Jego zadaniem jest odnotowywanie parametrów przekazywanych przez różne systemy w które wyposażony jest samochód.

Przy użyciu specjalistycznego oprogramowania, nasz specjalista wykona diagnostykę komputerową. Zabieg ten pozwoli na rozpoznanie ewentualnych usterek pojazdu zanotowanych przez komputer pokładowy w pojeździe.

Sprawdzenie zawieszenia pojazdu

Zawieszenie kupowanego pojazdu ma fundamentalny wpływ na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Przy zakupie należy zwrócić szczególną uwagę na stan mechaniczny wszystkich elementów zawieszenia i układu kierowniczego pojazdu.

Nasz doradca dokona oględzin stanu podwozia. Szczególną uwagę poświęci na wszelkie ogniska korozji oraz układ napędowy i kierowniczy w oglądanym samochodzie.

Korzystając z pomocy w oględzinach pojazdu przed zakupem w Bosch Car Service Świdnica, masz pewność udanego zakupu. Sprawdzimy aż 40 najważniejszych punktów w pojeździe. Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi!