Geometria zbieżność kół 3D Świebodzice

Precyzja i bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu w ogromnym stopniu zależy od geometrii kół. Używanie samochodu, gdy jest ona nieprawidłowa, może przyczynić się do znacznego obniżenia komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. Dodatkowo w tym momencie znacznemu zużyciu ulegają elementy zawieszenia, co zazwyczaj ciągnie za sobą ogromne koszta.

Jeżeli geometria kół była od dłuższego czasu źle ustawiona to bardzo prawdopodobne jest to, że opony uległy zniekształceniu. Wtedy, aby całkowicie zniwelować objawy źle ustawionej zbieżności, wypadałoby zmienić również opony.

 

Zbieżność kół Świebodzice

W naszym serwisie Bosch Car Service posiadamy urządzenie, które za pomocą zaawansowanych kamer, wykorzystujących laser jest w stanie precyzyjnie określić kąty ustawienia każdego z kół pojazdu w trzech wymiarach. To pozwala naszym mechanikom precyzyjnie ustawić każde koło, tak aby było w 100% zgodne z zaleceniami producenta pojazdu.

 

Kiedy warto ustawić zbieżność w samochodzie?

O potrzebie wykonania zbieżności świadczyć może wiele objawów, które przeszkadzają w codziennej jeździe. Jest to przykładowo ściąganie samochodu do lewej lub prawej strony jezdni czy odczuwalne wibracje kierownicy. Dodatkowo jest to również widoczne, gdy chcemy jechać prosto, a kierownicę musimy ustawić skręconą o kilka stopni w lewo bądź w prawo.

 

Nasz adres to:

Bosch Car Service

Ul. Westerplatte 55B

Świdnica

Tel. 607 43 43 55