Regeneracja manualnej skrzyni biegów Zgorzelec

Nasz serwis Bosch Car Service w Świdnicy od lat zajmuje się naprawami związanymi z manualnymi skrzyniami biegów. Na rynku motoryzacyjnym istniejemy od ponad 20 lat, co świadczy o naszym doświadczeniu zdobytym w branży oraz o jakości wykonywanych usług. Jesteśmy regionalnym liderem jeżeli chodzi o naprawy samochodowe. W naszym serwisie Bosch Car Service w Świdnicy oferujemy usługi związane z naprawą czy wymianą manualnej skrzyni biegów. Jesteśmy w stanie przeprowadzić skomplikowane naprawy, które wykonują nasi doświadczeni mechanicy, regenerację zużytych elementów skrzyni biegów oraz wymianę oleju.

manualna skrzynia biegów

Serwis manualnej skrzyni biegów Zgorzelec

Zapraszamy do naprawy uszkodzonej skrzyni biegów klientów z miasta Zgorzelec. Jesteśmy w stanie zdiagnozować oraz naprawić problem w praktycznie każdym aucie.
Nasi mechanicy po zdiagnozowaniu problemu, przystąpią do naprawy uszkodzonych elementów.

Nasz serwis oferuje:
• Naprawę manualnych skrzyni biegów
• Diagnostykę manualnych skrzyń biegów
• Wymianę oleju w manualnych skrzyniach biegów
• Wymianę manualnych skrzyń biegów

Wymiana manualnych skrzyń biegów Zgorzelec

Uszkodzone elementy skrzyni biegów poddajemy regeneracji, bądź w przypadku braku takiej możliwości przy zbyt sporych uszkodzeniach – wymieniamy je na nowe.

Nasza firma posiada wiele certyfikatów i nagród. Autoryzacja marki Bosch pozwoliła nam się rozwinąć oraz udoskonalić naszą wiedzę techniczną. Nasze filie znajdują się w całej Polsce, a współpracujemy z wieloma innymi krajami Europejskimi.

Adres naszego serwisu:
Bosch Car Service Świdnica
ul. Westerplatte 55B,
58-100 Świdnica
Tel. Kom.: 74 30 70 880