Naprawy manualnych skrzyni biegów Bielawa

Nasza firma działa na rynku od ponad 20 lat. To sprawia, że przez te wszystkie lata nabyliśmy wystarczająco dużo wiedzy oraz praktyki, aby serwisować manualne skrzynie biegów. Jesteśmy regionalnym liderem jeżeli chodzi o naprawy samochodowe. W naszym serwisie Bosch Car Service w Świdnicy oferujemy usługi związane z naprawą czy wymianą manualnej skrzyni biegów. Jesteśmy w stanie przeprowadzić skomplikowane naprawy, które wykonują nasi doświadczeni mechanicy, regenerację zużytych elementów skrzyni biegów oraz wymianę oleju.

manualna skrzynia biegów

Naprawa manualnej skrzyni biegów Bielawa

Zapraszamy klientów z miasta Bielawa do naprawy uszkodzonej skrzyni biegów. Jesteśmy w stanie zdiagnozować oraz naprawić problem w praktycznie każdym aucie.
Nasi mechanicy po zdiagnozowaniu problemu, przystąpią do naprawy uszkodzonych elementów.

W naszym serwisie oferujemy usługi:
• Naprawę manualnych skrzyni biegów
• Diagnostykę manualnych skrzyń biegów
• Wymianę manualnych skrzyń biegów
• Wymianę oleju w manualnych skrzyniach biegów

Wymiana manualnych skrzyń biegów Bielawa

Uszkodzone elementy skrzyni biegów poddajemy regeneracji, bądź w przypadku braku takiej możliwości przy zbyt sporych uszkodzeniach – wymieniamy je na nowe.

Nasza firma posiada wiele certyfikatów i nagród. Autoryzacja marki Bosch pozwoliła nam się rozwinąć oraz udoskonalić naszą wiedzę techniczną. Nasze filie znajdują się w całej Polsce, a współpracujemy z wieloma innymi krajami Europejskimi.

Adres naszego serwisu:
Bosch Car Service Świdnica
ul. Westerplatte 55B,
58-100 Świdnica
Tel. Kom.: 74 30 70 880