Naprawa manualnej skrzyni biegów Żarów

W ciągu wielu lat pracy jako serwis samochodowy nabyliśmy mnóstwo doświadczenia w pracy z manualnymi skrzyniami biegów.  Jesteśmy liderem w regionie jeżeli chodzi o naprawy samochodowe. W naszym serwisie Bosch Car Service w Świdnicy oferujemy usługi związane z naprawą czy wymianą manualnej skrzyni biegów. Jesteśmy w stanie przeprowadzić skomplikowane naprawy, które wykonują nasi doświadczeni mechanicy, regenerację zużytych elementów skrzyni biegów oraz wymianę oleju.

manualna skrzynia biegów

Serwis manualnej skrzyni biegów Żarów

Zapraszamy klientów z miasta Żarów do naprawy uszkodzonej skrzyni biegów. Jesteśmy w stanie zdiagnozować oraz naprawić problem w praktycznie każdym aucie.
Nasi mechanicy po zdiagnozowaniu problemu, przystąpią do naprawy uszkodzonych elementów.

Nasz serwis oferuje:
• Naprawę manualnych skrzyni biegów
• Wymianę oleju w manualnych skrzyniach biegów
• Diagnostykę manualnych skrzyń biegów
• Wymianę manualnych skrzyń biegów

Regeneracja manualnych skrzyń biegów Żarów

Uszkodzone elementy skrzyni biegów poddajemy regeneracji, bądź w przypadku braku takiej możliwości przy zbyt sporych uszkodzeniach – wymieniamy je na nowe.

Nasza firma posiada wiele certyfikatów i nagród. Autoryzacja marki Bosch pozwoliła nam się rozwinąć oraz udoskonalić naszą wiedzę techniczną. Nasze filie znajdują się w całej Polsce, a współpracujemy z wieloma innymi krajami Europejskimi.

Adres naszego serwisu:
Bosch Car Service Świdnica
ul. Westerplatte 55B,
58-100 Świdnica
Tel. Kom.: 74 30 70 880