Naprawa manualnej skrzyni biegów Wałbrzych

Nasza firma Bosch Car Service w Świdnicy od lat zajmuje się naprawami manualnych skrzyń biegów. Ponad 20 letnie doświadczenie świadczy od jakości oferowanych przez nas usług, a także sprawia, że manualne skrzynie biegów nie są dla nas problemem. Jesteśmy regionalnym liderem jeżeli chodzi o naprawy samochodowe. W naszym serwisie oferujemy usługi związane z naprawą, wymianą czy regeneracją manualnych skrzyń biegów. Jesteśmy w stanie przeprowadzić skomplikowane naprawy, które wykonują nasi doświadczeni mechanicy.

manualna skrzynia biegów

Naprawa manualnej skrzyni biegów Wałbrzych

Zapraszamy klientów z miasta Wałbrzych do naprawy uszkodzonej skrzyni biegów. Jesteśmy w stanie zdiagnozować oraz naprawić problem w praktycznie każdym aucie.
Nasi mechanicy po zdiagnozowaniu problemu, przystąpią do naprawy uszkodzonych elementów.

Nasz serwis oferuje:
• Naprawę manualnych skrzyni biegów
• Diagnostykę manualnych skrzyń biegów
• Wymianę oleju w manualnych skrzyniach biegów
• Wymianę manualnych skrzyń biegów

Regeneracja manualnych skrzyń biegów Wałbrzych

Uszkodzone elementy skrzyni biegów poddajemy regeneracji, bądź w przypadku braku takiej możliwości przy zbyt sporych uszkodzeniach – wymieniamy je na nowe.

Nasza firma posiada wiele certyfikatów i nagród. Autoryzacja marki Bosch pozwoliła nam się rozwinąć oraz udoskonalić naszą wiedzę techniczną. Nasze filie znajdują się w całej Polsce, a współpracujemy z wieloma innymi krajami Europejskimi.

Adres naszego serwisu:
Bosch Car Service Świdnica
ul. Westerplatte 55B,
58-100 Świdnica
Tel. Kom.: 74 30 70 880