Wymiana automatycznej skrzyni biegów Żarów

Wymiana automatycznej skrzyni biegów Żarów

 

 

W branży motoryzacyjnej istniejemy już od przeszło dwudziestu lat. Rosnące zapotrzebowanie na nasze usługi, sprawiło, że z niewielkiego warsztatu, przekształciliśmy się w firmę o zasięgu europejskim i oddziałami w największych miastach Polski. Zajmujemy się naprawą samochodów wszystkich marek. W naszej ofercie, posiadamy zarówno oryginalne produkty jak i ich zamienniki.

Prawidłowy serwis automatycznych skrzyń biegów, wymaga gruntownej wiedzy na temat konstrukcji i sposobu jej działania, jak również wielu lat praktyki i doświadczenia zawodowego. Nie ryzykuj! Zaufaj specjalistom, powierzając swój pojazd naszemu serwisowi.

Serwis automatycznej skrzyni biegów Żarów

Oferujemy kompleksowy serwis automatycznej skrzyni biegów, diagnostykę skrzyń przy użyciu specjalistycznych urządzeń marki Bosch, wymianę oleju oraz regenerację układu.

Podczas przeglądu automatycznej skrzyni biegów, jednym z ważniejszych elementów jest wymiana oleju. przyjęło się, że powinno się jej dokonywać, co 30 000 przebytych km. W naszej firmie możesz wymienić olej w skrzyni biegów w tzw. sposób dynamiczny. Podczas tradycyjnej wymiany oleju w układzie pozostaje do 35% starego oleju, zanieczyszczonego drobinkami opiłków, wodą, czy nagromadzonym szlamem, co przekłada się na obniżenie jego właściwości smarnych. Podczas wymiany dynamicznej z kanałów usuwane są wszelkie zanieczyszczenia, poprzez wprowadzanie nowego oleju pod odpowiednim ciśnieniem i temperaturą.

Zapraszamy kierowców do skorzystania z usług naszego serwisu. Poczekalnia z widokiem na warsztat urozmaici oczekiwanie, nie powinno także zabraknąć świeżej wody i kawy.

– Od rutynowego serwisu po nietypowe usterki – w Bosch Car Service rozwiążemy Twoje problemy ze skrzynią biegów, –

 

Przeglądy automatycznych skrzyń biegów Żarów

Oferujemy następujące usługi związane z automatyczną skrzynią biegów
• serwis automatycznych skrzyń biegów
• naprawa automatycznych skrzyń biegów
• wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów
• regeneracja automatycznych skrzyń biegów
• wymiana automatycznych skrzyń biegów
• diagnostyka automatycznej skrzyni biegów

Adres naszej Stacji Kontroli Pojazdów:
Bosch Car Service Świdnica
Świdnica
ul. Westerplatte 55b
Telefon kontaktowy: 74 30 70 880