Wymiana automatycznej skrzyni biegów Kudowa-Zdrój

Wymiana automatycznej skrzyni biegów Kudowa-Zdrój

 

 

W branży motoryzacyjnej istniejemy już od przeszło dwudziestu lat. Rosnące zapotrzebowanie na nasze usługi, sprawiło, że z niewielkiego warsztatu, przekształciliśmy się w firmę o zasięgu europejskim i oddziałami w największych miastach Polski. Zajmujemy się naprawą samochodów wszystkich marek. W naszej ofercie, posiadamy zarówno oryginalne produkty jak i ich zamienniki.

Prawidłowy serwis automatycznych skrzyń biegów, wymaga gruntownej wiedzy na temat konstrukcji i sposobu jej działania, jak również wielu lat praktyki i doświadczenia zawodowego. Nie ryzykuj! Zaufaj specjalistom, powierzając swój pojazd naszemu serwisowi.

Serwis automatycznej skrzyni biegów Kudowa-Zdrój

Oferujemy kompleksowy serwis automatycznej skrzyni biegów, diagnostykę skrzyń przy użyciu specjalistycznych urządzeń marki Bosch, wymianę oleju oraz regenerację układu.

Podczas przeglądu automatycznej skrzyni biegów, jednym z ważniejszych elementów jest wymiana oleju. przyjęło się, że powinno się jej dokonywać, co 30 000 przebytych km. W naszej firmie możesz wymienić olej w skrzyni biegów w tzw. sposób dynamiczny. Podczas tradycyjnej wymiany oleju w układzie pozostaje do 35% starego oleju, zanieczyszczonego drobinkami opiłków, wodą, czy nagromadzonym szlamem, co przekłada się na obniżenie jego właściwości smarnych. Podczas wymiany dynamicznej z kanałów usuwane są wszelkie zanieczyszczenia, poprzez wprowadzanie nowego oleju pod odpowiednim ciśnieniem i temperaturą.

Zapraszamy kierowców do skorzystania z usług naszego serwisu. Poczekalnia z widokiem na warsztat urozmaici oczekiwanie, nie powinno także zabraknąć świeżej wody i kawy.

– Od rutynowego serwisu po nietypowe usterki – w Bosch Car Service rozwiążemy Twoje problemy ze skrzynią biegów, –

 

Przeglądy automatycznych skrzyń biegów Kudowa-Zdrój

Oferujemy następujące usługi związane z automatyczną skrzynią biegów
• serwis automatycznych skrzyń biegów
• naprawa automatycznych skrzyń biegów
• wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów
• regeneracja automatycznych skrzyń biegów
• wymiana automatycznych skrzyń biegów
• diagnostyka automatycznej skrzyni biegów

Adres naszej Stacji Kontroli Pojazdów:
Bosch Car Service Świdnica
Świdnica
ul. Westerplatte 55b
Telefon kontaktowy: 74 30 70 880