Serwis automatycznych skrzyń biegów Oława

Serwis automatycznych skrzyń biegów Oława


 

Nasza firma działa już od przeszło dwudziestu lat, a w tym czasie mieliśmy możliwość zetknięcia się z automatycznymi skrzyniami biegów montowanymi w niemal wszystkich markach samochodów. Dzięki posiadanemu zapleczu technicznym oraz wiedzy i długoletniej praktyce naszych pracowników, udało nam się osiągnąć pozycję lidera w regionie w kwestiach dotyczących usterek silnika, systemów bezpieczeństwa, różnego rodzaju modułów elektronicznych oraz automatycznych skrzyń biegów i zawieszenia.

Naszą firmę, cechują usługi na najwyższym, światowym poziomie. Firma posiada wiele certyfikatów i jest laureatem szeregu nagród. Posiadamy filie w największych miastach Polski oraz handlujemy z państwami całej Europy. Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów zagwarantuje Państwu szybką i profesjonalną obsługę.

 

Renowacja automatycznej skrzyni biegów Oława

Oferujemy usługi z zakresu diagnostyki, przeglądów okresowych oraz badań technicznych. Wykonujemy kompleksowe serwisy klimatyzacji, pozwalające ją utrzymać w jak najlepszej kondycji. Nasi eksperci pomogą również przy zakupie nowego pojazdu – wykonają kompletny przegląd kupowanego samochodu, dzięki czemu będą mieli Państwo pewność, iż samochód jest w pełni sprawny.

Dla jeszcze większego zadowolenia klientów, wprowadziliśmy usługę typu „door to door”, w przypadku której, nasz specjalista odbierze od Państwa samochód, odwiezie go do naszego serwisu, a po wykonaniu naprawy, dostarczy samochód pod wskazany adres.

– Pamiętajmy, że okresowe przeglądy automatycznej skrzyni biegów mogą uchronić przed kosztownymi naprawami. –

 

Przeglądy automatycznych skrzyń biegów Dzierżoniów

Oferujemy następujące usługi związane z automatyczną skrzynią biegów
• serwis automatycznych skrzyń biegów
• naprawa automatycznych skrzyń biegów
• wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów
• regeneracja automatycznych skrzyń biegów
• wymiana automatycznych skrzyń biegów
• diagnostyka automatycznej skrzyni biegów

Adres naszej Stacji Kontroli Pojazdów:
Bosch Car Service Świdnica
Świdnica
ul. Westerplatte 55b
Telefon kontaktowy: 74 30 70 880