Serwis automatycznej skrzyni biegów Strzegom

Serwis automatycznej skrzyni biegów Strzegom


Już od dwudziestu lat specjalizujemy się w mechanice samochodowej. Posiadamy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Zaczynaliśmy jako lokalny warsztat, by po latach stać się przedsiębiorstwem o zasięgu europejskim Nasza załoga to wykwalifikowane osoby zajmujące się naprawą samochodów wszystkich marek, sprzedażą części zamiennych oraz logistyką i zarządzaniem. Firma posiada wiele certyfikatów i jest laureatem szeregu nagród.
Dzięki współpracy z firmą Bosch nasze serwisy są regionalnymi liderami w kwestiach dotyczących diagnozy usterek nowoczesnych silników benzynowych i diesla, aktywnych i biernych systemów bezpieczeństwa, modułów elektronicznych, automatycznych skrzyń biegów oraz zawieszenia.

Przeglądy automatycznych skrzyń biegów Strzegom

W Bosch Car Service zajmujemy się naprawami mechanicznymi, elektrycznymi, elektronicznymi, wulkanizacją, klimatyzacją, geometrią kół 3D, regeneracją, naprawą i wymianą tylnych belek, sprzedażą części – oryginałów i zamienników oraz dostarczaniem tylnych belek na terenie całej Europy.

Serwis automatycznej skrzyni biegów, dzięki posiadanym przez nas, zaawansowanym technologicznie urządzeniom marki Bosch, przebiega sprawnie i kompleksowo. Mamy dostęp do najwyższej jakości części, co umożliwia nam zarówno wymianę, jak i naprawę z użyciem oryginałów, jak i zamienników. Na miejscu do dyspozycji klientów pozostaje przestronna poczekalnia z dostępem do świeżej wody i kawy.

– Kierowców z Bystrzycy Kłodzkiej zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu samochodowego Bosch Car Service.–

Naprawa automatycznej skrzyni biegów Strzegom

Oferujemy następujące usługi związane z automatyczną skrzynią biegów
• serwis automatycznych skrzyń biegów
• naprawa automatycznych skrzyń biegów
• wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów
• regeneracja automatycznych skrzyń biegów
• wymiana automatycznych skrzyń biegów
• diagnostyka automatycznej skrzyni biegów

Adres naszej Stacji Kontroli Pojazdów:
Bosch Car Service Świdnica
Świdnica
ul. Westerplatte 55b
Telefon kontaktowy: 74 30 70 880