Naprawa awarii automatycznej skrzyni biegów Ząbkowice Śląskie

Naprawa awarii automatycznej skrzyni biegów Ząbkowice Śląskie


W naszym serwisie, klienci mogą korzystać z usług na najwyższym, światowym poziomie w zakresie naprawy, zarówno starszych modeli samochodów, jak i nowoczesnych pojazdów, wyposażonych w najbardziej zaawansowane systemy elektroniczne. Ponad dwudziestoletnia praktyka pozwala na podejście do każdej usługi w sposób profesjonalny i z rzetelną znajomością tematu. Zatrudnieni w firmie pracownicy są naszą największą zaletą. Specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, nabyli wysokie kwalifikacje, co sprawia, że każda naprawiana przez nas skrzynia jest w idealnym stanie. Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą Bosch, objęliśmy pozycję lidera w regionie w kwestiach dotyczących diagnozy usterek silnika, aktywnych i biernych systemów bezpieczeństwa, wszelkiego rodzaju modułów elektronicznych, oraz automatycznych skrzyń biegów i zawieszenia wszelkiego typu.

Każda wymiana oleju, serwis i naprawa automatycznej skrzyni biegów wymaga indywidualnego podejścia i przestrzegania odpowiednich procedur. Zaufaj specjalistom, dla których zadbanie o Twój samochód z automatyczną skrzynią biegów stanie się pasją.

Serwis automatycznej skrzyni biegów Ząbkowice Śląskie

W firmie Bosch Car Service, dokonają Państwo kompleksowego serwisu automatycznej skrzyni biegów, profesjonalnej diagnostyki, z użyciem nowoczesnych urządzeń marki Bosch, czy dynamicznej wymiany oleju w skrzyni biegów.

Układ można poddać procesowi regeneracji, a jeśli jest uszkodzony, wymienić go, bądź naprawić, z użyciem najlepszych oryginalnych bądź zamiennych części.

Cały proces przeprowadzany jest sprawnie i profesjonalnie, jednocześnie dajemy możliwość jego obserwacji z komfortowej poczekalni, w której nie brakuje świeżej wody i kawy.

– Zachęcamy wszystkich właścicieli samochodów wyposażonych w automatyczną skrzynię biegów z Ząbkowic Śląskich do skorzystania z naszych usług –

Przeglądy automatycznych skrzyń biegów Ząbkowice Śląskie

Oferujemy następujące usługi związane z automatyczną skrzynią biegów
• serwis automatycznych skrzyń biegów
• naprawa automatycznych skrzyń biegów
• wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów
• regeneracja automatycznych skrzyń biegów
• wymiana automatycznych skrzyń biegów
• diagnostyka automatycznej skrzyni biegów

Adres naszej Stacji Kontroli Pojazdów:
Bosch Car Service Świdnica
Świdnica
ul. Westerplatte 55b
Telefon kontaktowy: 74 30 70 880