Naprawa awarii automatycznej skrzyni biegów Kowary

Naprawa awarii automatycznej skrzyni biegów Kowary


 

Od przeszło dwudziestu lat działamy w branży motoryzacyjnej. Zaczynaliśmy jako mały warsztat, jednak z czasem zapotrzebowanie na nasze usługi wzrosło na tyle, że podjęliśmy decyzję o utworzeniu profesjonalnego i nowoczesnego warsztatu przy ulicy Westerplatte 55b. Obecnie posiadamy oddziały naszej firmy w największych miastach Polski. Zajmujemy się naprawą samochodów wszystkich marek oraz sprzedażą oryginalnych części zamiennych.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę specjalistów, z wieloletnim doświadczeniem, co szczególnie ważne w przypadku serwisu automatycznych skrzyń biegów, gdyż są to podzespoły bardzo zaawansowane technologicznie. Prawidłowa diagnostyka uszkodzeń oraz naprawa automatycznej skrzyni biegów wymaga gruntownej wiedzy na temat jej konstrukcji i sposobu działania oraz wielu lat praktyki i doświadczeń zawodowych.

Serwis automatycznej skrzyni biegów Kowary

W 2014 roku otrzymaliśmy autoryzację niemieckiej firmy BOSCH GROUP, wiodącego producenta techniki motorowej i przemysłowej, sprzętów użytkowych oraz wyposażenia budynków.

Świadczymy usługi na najwyższym światowym poziomie, a dzięki współpracy z firmą Bosch, staliśmy się liderem naszego regionu, w kwestiach dotyczących diagnozy usterek silnika, aktywnych i biernych systemów bezpieczeństwa, wszelkiego rodzaju modułów elektronicznych, oraz automatycznych skrzyń biegów i zawieszenia.

– Warsztaty Bosch Car Service oferuje kompleksową naprawę automatycznych skrzyń biegów – rzetelnie i w dobrej cenie –

 

Wymiana automatycznej skrzyni biegów Kowary

Oferujemy następujące usługi związane z automatyczną skrzynią biegów
• serwis automatycznych skrzyń biegów
• naprawa automatycznych skrzyń biegów
• wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów
• regeneracja automatycznych skrzyń biegów
• wymiana automatycznych skrzyń biegów
• diagnostyka automatycznej skrzyni biegów

Adres naszej Stacji Kontroli Pojazdów:
Bosch Car Service Świdnica
Świdnica
ul. Westerplatte 55b
Telefon kontaktowy: 74 30 70 880