Naprawa automatycznej skrzyni biegów Polkowice

Naprawa automatycznej skrzyni biegów PolkowiceOd dwudziestu lat jesteśmy związani z branża motoryzacyjną. Jak w przypadku większości firm, zaczynaliśmy jako lokalny warsztat, by po latach stać się przedsiębiorstwem, utrzymującym relacje handlowe w całej Europie. Zatrudniamy kilkudziesięciu pracowników – specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, zajmujących się naprawą samochodów wszystkich marek oraz sprzedażą oryginalnych części zamiennych w sześciu filiach w kraju.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie mechaniki pojazdowej, diagnostyki komputerowej, serwisu klimatyzacji, elektryki, elektroniki oraz wulkanizacji.

Serwis automatycznej skrzyni biegów Polkowice

Bosch Car Service oferuje kompleksowy serwis automatycznej skrzyni biegów, diagnostykę skrzyń przy użyciu profesjonalnych urządzeń firmy Bosch, wymianę oleju w skrzyni biegów oraz poddanie układu regeneracji. W przypadku gdy skrzynia jest uszkodzona, oferujemy zarówno wymianę, jak i naprawę, przy użyciu najwyższej jakości części. Posiadamy specjalistyczny sprzęt przystosowany do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów, dzięki czemu operacja przeprowadzana jest sprawnie i profesjonalnie, a klienci mają do dyspozycji komfortową poczekalnię z widokiem na przeprowadzane prace, z dostępem do świeżej wody i kawy.

– Zapraszamy wszystkich użytkowników samochodów z Bolesławca wyposażonych w automatyczną skrzynię biegów do naszego serwisu. –

 

Wymiana automatycznych skrzyń biegów Polkowice

Oferujemy następujące usługi związane z automatyczną skrzynią biegów
• serwis automatycznych skrzyń biegów
• naprawa automatycznych skrzyń biegów
• wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów
• regeneracja automatycznych skrzyń biegów
• wymiana automatycznych skrzyń biegów
• diagnostyka automatycznej skrzyni biegów

Adres naszego serwisu automatycznych skrzyń:
Bosch Car Service Świdnica
Świdnica
ul. Westerplatte 55b
Telefon kontaktowy: 74 30 70 880