Diagnostyka automatycznych skrzyń biegów Trzebnica

Diagnostyka automatycznych skrzyń biegów Trzebnica

 

Od przeszło dwudziestu lat zajmujemy się profesjonalnym serwisem i naprawami samochodów. Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą Bosch GROUP, uzyskaliśmy pozycję lidera w regionie w kwestiach dotyczących diagnozy usterek silnika, aktywnych i biernych systemów bezpieczeństwa, wszelkiego rodzaju modułów elektronicznych, oraz automatycznych skrzyń biegów i zawieszenia.

Reprezentujemy naszą firmę usługami na najwyższym, światowym poziomie. Posiadamy filie w największych miastach Polski oraz utrzymujemy stałe relacje handlowe z licznymi państwami europejskimi. Nasza oferta obejmuje naprawę wszystkich marek samochodów i sprzedaż zarówno oryginalnych produktów, jak i ich zamienników.

Wymiana automatycznej skrzyni biegów Trzebnica

Bosch Car Service świadczy usługi serwisu i diagnostyki automatycznej skrzyni biegów, dynamicznej wymiany oleju oraz regeneracji skrzyni. Chętnie pomożemy i podpowiemy. Jeżeli coś dzieje się z Twoim samochodem, skrzynia przeskakuje, masz problemy ze zmianą biegów – skontaktuj się z nami. Wyjaśnimy jaki jest problem i jak go rozwiązać, doradzimy jakich części użyć, zdiagnozujemy skrzynię i wyliczymy przewidywany koszt naprawy. Czas umili poczekalnia z widokiem na warsztat, z dostępem do świeżej wody i kawy.

– Zajmujemy się naprawą wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych. Zapraszamy do naszego serwisu, –

 

Przegląd automatycznych skrzyń biegów Trzebnica

Oferujemy następujące usługi związane z automatyczną skrzynią biegów
• serwis automatycznych skrzyń biegów
• naprawa automatycznych skrzyń biegów
• wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów
• regeneracja automatycznych skrzyń biegów
• wymiana automatycznych skrzyń biegów
• diagnostyka automatycznej skrzyni biegów

Adres naszej Stacji Kontroli Pojazdów:
Bosch Car Service Świdnica
Świdnica
ul. Westerplatte 55b
Telefon kontaktowy: 74 30 70 880