Automatyczna skrzynia biegów Lubin – serwis, naprawa, wymiana

Automatyczna skrzynia biegów Lubin – serwis, naprawa, wymianaW branży motoryzacyjnej, jako firma istniejemy już od przeszło dwudziestu lat. Rozpoczynaliśmy od niewielkiego warsztatu, by po latach przekształcić się w przedsiębiorstwo o zasięgu europejskim. W sześciu filiach, które posiadamy w Polsce, zajmujemy się naprawą pojazdów wszystkich marek, jak również sprzedażą oryginalnych części.
Liczne inwestycje infrastrukturalne czy regularne, techniczne szkolenia dla pracowników, ale również wdrożenie standardów firmy BOSCH i systemu zarządzania jakością ISO 9001, poświadczają o dynamicznym rozwoju i perspektywach firmy.

Nasze wieloletnie doświadczenie, wykfalifikowana kadra, jak i profesjonalne, bogate zaplecze techniczne, powaliły zdobyć zaufanie i wypracować renomę, nie tylko na lokalnym, ale i zagranicznym rynku. Mimo zdobytego prestiżu firmy, zachowujemy niskie ceny dla naszych klientów, zapewniając fachową i kompleksową usługę, w niewygórowanej cenie, bez naciągania na dodatkowe części.

Naprawa automatycznej skrzyni biegów Lubin

W ofercie Bosch Car Service, odnajdą Państwo min. kompleksowy i profesjonalny serwis automatycznych skrzyń biegów, diagnostykę automatycznych skrzyń, wymianę elementów eksploatacyjnych takich jak olej oraz naprawę skrzyni biegów. Posiadamy zaawansowane urządzenie do dynamicznej wymiany oleju, dzięki czemu sam proces wymiany przechodzi wyjątkowo szybko i sprawnie. Mamy również możliwość wykonywania na miejscu regeneracji układów, a w przypadku dużego uszkodzenia, dysponujemy oryginalnymi częściami, jak także zamiennikami.

Zapraszamy wszystkich kierowców do skorzystania z naszego serwisu.
Na miejscu oddaliśmy do Państwa dyspozycji komfortową poczekalnię, w której nie powinno zabraknąć świeżej wody i kawy. A dla urozmaicenia oczekiwania, tuż za szklanym panelem, mają Państwo wgląd na prace aktualnie wykonywane w warsztacie.

Automatyczne skrzynie biegów Lubin – naprawa, serwis, wymiana . –

Serwis automatycznej skrzyni biegów Lubin

Oferujemy następujące usługi związane z automatyczną skrzynią biegów
• serwis automatycznych skrzyń biegów
• naprawa automatycznych skrzyń biegów
• wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów
• regeneracja automatycznych skrzyń biegów
• wymiana automatycznych skrzyń biegów
• diagnostyka automatycznej skrzyni biegów

Adres naszej Stacji Kontroli Pojazdów:
Bosch Car Service Świdnica
Świdnica
ul. Westerplatte 55b
Telefon kontaktowy: 74 30 70 880