Naprawa automatycznej skrzyni biegów Audi Multitronic

Naprawa automatycznej skrzyni biegów Audi Multitronic


Pod koniec lat 90 ubiegłego wieku, firma Audi wprowadziła na rynek bezstopniową skrzynię multitronic. Jest to konstrukcja typu CVT. Automatyczna skrzynia Audi Multitronic została stworzona przy współpracy z firmą LUK. Skrzynia Multitronic różni się od tradycyjnej skrzyni CVT zastosowaniem specjalnego łańcucha zamiast paska. Skrzynie tego typu stosowano tylko i włącznie w samochodach z przednim napędem W przeciwieństwie do tradycyjnych konstrukcji Tiptronic, zmiana biegów w skrzyni Multitronic jest nieodczuwalna.

Oferujemy profesjonalny serwis automatycznej skrzyni biegów Multitronic Audi. Posiadamy niezbędne zaplecze i doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie naprawić każdą skrzynię oraz wykonać okresowy serwis wraz z wymianą części eksploatacyjnych skrzyni.kts bosch

Serwis automatycznych skrzyń Multitronic Audi dolnośląskie

Skrzynia Multitronic ma złą opinię na rynku wtórnym. Jest to spowodowane wysokimi kosztami naprawy skrzyni w razie awarii. Najbardziej awaryjnym elementem jest sterownik pracy skrzyni, jego wymiana jest konieczna po przejechaniu 200 tysięcy kilometrów i wąże się z kosztem około kilku tysięcy złotych.

Posiadamy niezbędny sprzęt do diagnostyki i serwisowania skrzyń automatycznych Multitronic. Dzięki interfejsowi firmy Bosch jesteśmy w stanie uzyskać informację na temat skrzyni odnotowane w jej sterowniku. Mamy dostęp do szerokiej gamy częsci zamiennych do automatycznej skrzyni Multitronic, dzięki czemu wszelkie naprawy wykonujemy szybko i sprawnie. Niektóre z części są dostępne na zamówienie co może nieznacznie wydłużyć czas naprawy.


kts bosch


Diagnostyka automatycznych skrzyń biegów Multitronic Audi dolnośląskie


Nasz serwis wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt firmy Bosch, przystosowany do diagnostyki automatycznych skrzyń biegów Multitronic Audi. Interfejs w który wyposażone są nasze urządzenia pozwala na odczytanie informacji zapisanych w sterowniku automatycznej skrzyni biegów. Dzięki temu możemy wykryć usterki automatycznej skrzyni Multitronic firmy Audi oraz dobrać optymalną metodę naprawy.

Dzięki informacjom zawartym w sterowniku jesteśmy w stanie stwierdzić które z elementów skrzyni wymagają naprawy lub wymiany. Możemy również ocenić ogólny stan całego urządzenia. Po wykonaniu diagnostyki, generujemy końcowy raport z zaleceniami.

kts bosch

Wymiana automatycznej skrzyni biegów Multitronic Audi


Naprawiamy automatyczne skrzynie Audi Multitronic w wielu modelach, między innymi:

 • Audi A4 (wersje B6, B7, B8)
 • Audi A6 (wersje C5, C6, C7)
 • Audi A5
 • Audi A7
 • Audi A8 (wersje D2, D3)


Oferujemy następujące usługi związane z automatyczną skrzynią biegów


  kts bosch serwis automatycznych skrzyń biegów Multitronic Audi

  kts bosch naprawa automatycznych skrzyń biegów Multitronic Audi

  kts bosch wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów Multitronic Audi

  kts bosch regeneracja automatycznych skrzyń biegów Multitronic Audi

  kts bosch wymiana automatycznych skrzyń biegów Multitronic Audi

  kts bosch diagnostyka automatycznej skrzyni biegów Multitronic AudiZapraszamy wszystkich właścicieli samochodów marki Audi wyposażonych w automatyczne skrzynie biegów Multitronic do skorzystania z usług naszego serwisu.